Sincan Belediyesi deneyimli kadrosuyla Sincanlılara hizmet için tüm imkanlarını seferber ediyor. Belediye, koronavirüs süreci ve daha sonraki dönemde Sincanlılara daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için araç filosuna 100 araç ve iş makinesi daha kattı.

Sincan Belediyesi, insan ve hizmet odaklı yerel yönetim anlayışıyla ilçe sakinlerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek amacıyla çalışmalarını titizlikle yürütüyor. Koronavirüs salgınından vatandaşın en az seviyede etkilenmesi için sahada olağanüstü bir çaba gösteren Sincan Belediyesi, yeni araç ve makinelerle araç-gereç altyapısını da güçlendiriyor.

Bu kapsamda Sincan Belediyesinin şirketi Sinkent Ltd. Şti. tarafından son bir yıl içerisinde 100 adet araç ve iş makinesi, araç filosuna tahsis edildi.  Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan araçları inceleyerek bilgi aldı.

Vatandaşlara en etkin ve en iyi hizmeti sunmak için araç filosunun genişletildiğini aktaran Başkan Ercan, “Yeni araçlarımız ve iş makinelerimiz Sincanımıza hayırlı olsun. Araç ve iş makinelerimiz sahada hizmet alanımızı genişletip hızlandıracak. Güçlendirilmiş araç filomuzla vatandaşlarımıza daha kaliteli, hızlı ve daha verimli hizmet vereceğiz. Uzun yıllar hizmet verecek araçlarımız, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Her şey Sincan için vatandaşımıza daha iyi hizmet için.” ifadelerini kullandı.

 

Sincan Belediyesi Filomuza 100 Araç

Sincan Belediyesi Filomuza 100 Araç
Picture 1 of 6